2013-09-15

Double 8 Chrono, 88 Rue du Rhone...

Asırlık saat devi Raymond Weil’in torunları Elie ve Pierre Bernheim kardeşler tarafından yaratılan yeni nesil İsviçre saati“88 Rue Du Rhone”’nun yep yeni modeli ‘’Double 8 Origin Black Rose Chrono’’ kadınlar için özel tasarlandı.

Asırlık saat devi Raymond Weil’in torunları Elie ve Pierre Bernheim kardeşler tarafından yaratılan yeni nesil İsviçre saati“88 Rue Du Rhone”’nun yep yeni modeli ‘’Double 8 Origin Black Rose Chrono’’ kadınlar için özel tasarlandı. Erişebilir,şık ve çağdaş saat moddellerini saat tutkunları ile buluşturan 88 Rue Du Rhone ‘’Double 8 Origin Black Rose Chrono’’nun çekici ve baştan çıkarıcı çizgileriyle, markanın modern ve şık kimliğini ortaya çıkarıyor.

‘’Double 8 Origin Black Rose Chrono’’ ekstra dayanıklı siyah PVD’den yapılmış 35 mm’lik kasası ile size yıllar boyu yol arkadaşı olacağını fısıldıyor. Markanın sembolü olan ve şansı simgeleyen “8”rakamı üzerinde dikkati yoğunlaştıran kadranın içerisende bulunan rose gold romen rakamları saate derinlik, altı adet elmas ise saate ekstra şıklık katıyor. Kadranda saat, dakika ve saniye dahice konumlandırılırken, tarih göstergesi saat 4 ile 5 arasında yer alıyor. 50 metreye kadar suya dayanıklı olan saatin kronograf fonksiyonunu da bulunuyor. Kronograf fonksiyonunu başlatmak ve durdurmak için saat 2 yönündeki butonun, sıfırlama fonksiyonu için ise saat 4 yönündeki butonun ayarlanması gerekiyor.

‘’Double 8 Origin Black Rose Chrono’’ Günsal Saat’in yetkili bayilerinde 780 İsviçre Frangı’ndan satışa sunuluyor.